
Відро з кришкою і педаллю 5 л Trento Slow Motion біле
- В наявності
- Код: 38233
900 ₴
+380 (95) 174-12-37
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відро для сміття Trento Slow Motion, білий
Відро для сміття практичний і доступний помічник у підтримці чистоти в будинку або офісі. Виготовлено з міцного матеріалу, воно легко миється й забезпечує зручне зберігання сміття.
Сучасний дизайн стане ідеальним доповненням будь-якого інтер'єрного рішення.
Характеристики:
- матеріал — пластик, неіржавка сталь;
- колір білий;
- розміри — 257x200x300 мм;
Великий вибір відер для сміття на нашому сайті
| Основні | |
|---|---|
| Тип сміттєвого відра | З педаллю |
| Форма | Циліндрична |
| Об`єм | 5 л |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір | Білий |
| Ширина | 257 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Висота | 300 мм |
| Виробник | Trento |
| Країна виробник | Китай |
| Вид кошика | Універсальна |
| Тип кошика | Закритий (з кришкою) |
| Наявність педалі | Так |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Поверхня | Глянцевий/матовий |
- Ціна: 900 ₴


