
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Trento Ermade Дозатор рідкого мила
Дозатор рідкого мила – це зручний та практичний аксесуар, який допоможе підтримувати чистоту та гігієну у ванній кімнаті.
Він дозволяє легко та економічно дозувати потрібну кількість мила, уникаючи його зайвої витрати.
Сучасний дизайн стане ідеальним доповненням до будь-якого інтер'єрного рішення.
Характеристики:
- матеріал - полігума;
- колір - сірий;
- розміри - 63*77*195мм.
Великій вибір дозаторів рідкого милу на нашому сайті
https://spk-dveri.com.ua/ua/g126313426-nastolnye-dozatory-dlya
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trento |
| Країна виробник | Китай |
| Вид диспенсера | Побутової |
| Матеріал виготовлення | Полірезин |
| Призначення диспенсера | Для рідкого мила |
| Тип диспенсера | Настільний |
| Тип управління | Натискне |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Колір покриття | Хром |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 19.5 см |
| Глибина | 6.3 см |
| Об`єм | 250 мл |
| Ширина | 7.7 см |
- Ціна: 458 ₴



