
влевовправо
Дозатор рідкого мила Trento Figuro,900мл
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 65379
640 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 174-12-37
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дозатор рідкого мила Trento Figuro, 0.9 л, ABS-пластик, білий
Дозатор рідкого мила - це зручний та практичний аксесуар.
Він дозволяє легко та економічно дозувати потрібну кількість мила, уникаючи його зайвої витрати.
Навісний дозатор для рідкого мила кріпиться на стіну завдяки спеціальним кріпленням.
Сучасний дизайн стане ідеальним доповненням будь-якого інтер'єрного рішення.

Характеристики:
- матеріал - пластик;
- колір - білий;
- розміри - 100*120*245 мм;
- тип кріплення - навісний.
Великій вибір дозаторів рідкого милу на нашому сайті
https://spk-dveri.com.ua/ua/g126313630-dozatory-zhidkogo-myla
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trento |
| Країна виробник | Китай |
| Вид диспенсера | Професійний |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Призначення диспенсера | Для рідкого мила |
| Поверхня | Матова |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Тип управління | Натискне |
| Колір | Білий |
| Колір покриття | Хром |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 24 см |
| Глибина | 10 см |
| Об`єм | 900 мл |
| Ширина | 12 см |
- Ціна: 640 ₴



