Роздавальник складних паперових рушників Trento, чорний, 250-300 аркушів
Роздавальник складних паперових рушників - обов'язковий атрибут сучасної офісної будівлі або закладу громадського харчування. Це зручний і практичний аксесуар, який допоможе організувати легкий доступ до рушників. Роздавальник виконаний з якісного матеріалу, що забезпечує надійний захист рушників від пилу та вологи. Монтаж не потребує спеціальних навичок.
Сучасний дизайн стане ідеальним доповненням будь-якого інтер'єрного рішення.
Характеристики:
матеріал - абс-пластик;
колір - чорний;
розміри - 230х300х100 мм;
тип кріплення - навісний.
Великій вибір диспенсерів та роздатчиків паперу на нашому сайті
https://spk-dveri.com.ua/ua/g89875816-dispensery-razdatchiki-dlya
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trento |
| Країна виробник | Китай |
| Вид диспенсера | Професійний |
| Призначення диспенсера | Для паперових рушників, серветок |
| Спосіб відкривання замку | Ключем |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Тип управління | Механічне |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 23 см |
| Глибина | 10 см |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Спосіб установки | Настінний |
| Диспенсери і роздавальники для туалетного паперу | Диспенсер для паперових рушників |
- Ціна: 1 157 ₴





