
Вішалка 5 гачків на планці Trento Palermo хром.
Ультрасучасний і неординарний у ряді аксесуарів для ванної кімнати торгової марки Trento Design Studio, який зосередить потрібні вам речі в зручному доступі. Ця вішалка дійсно вирізняється своїм стильним і неповторним зовнішнім виглядом, а якість матеріалів є додатковим і визначальним бонусом під час вибору аксесуарів для ванної кімнати.
Складається з планки та п'яти гачків, корпус із неіржавкої сталі, що робить її стійкою до корозії, даючи змогу слугувати довго та надійно в місцях із підвищеною вологістю повітря. Кріпиться за допомогою дюбелів.
Простота монтажу не потребує спеціальних навичок. Кріпильний набір входить до комплекту.
Крючок Trento Palermo призначений для розвантаження простору приміщення й розміщення на ньому речей першої потреби.
Може використовуватися як у санвузлах, так і в передпокоїх, гардеробних, кухнях та інших місцях загального користування.
40*55*452 мм.
Міжцентрова відстань 300 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Тип тримача | Вішалка |
| Розміщення тримача | Настінне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Місткість рушників | 4 і більше |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 452 мм |
| Висота | 55 мм |
| Колір покриття | Хром |
| Виробник | Trento |
| Країна виробник | Італія |
- Ціна: 333 ₴



