-11%влевовправо
Обробна дошка МВМ KP-08 S BEIGE
- Готово до відправки
- Код: KP-08 S BEIGE
560 ₴
498,40 ₴
+380 (95) 174-12-37
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обробна дошка МВМ MY HOME стане в нагоді під час приготування улюблених страв.
Дошка із заокругленими кутами зручна та безпечна, оснащена вушком для підвішування.
Виготовлена з якісних матеріалів —
пластик, поліпропілен, термопластичний еластомер.
Не затуплює ножі, не вбирає сторонні запахи та легко миється.
Дошку можна використовувати для різних потреб: оброблення м'яса, риби, нарізання сиру, фруктів, овочів тощо.
225х7х330 мм
Функціональний аксесуар, який стане в нагоді на кожній кухні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МВМ |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 330 мм |
| Кількість в наборі | 2 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Товщина | 7 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 225 мм |
- Ціна: 498,40 ₴











