-11%Етажерка на колесах вузька 3-х ярусна Trento BA5013S-3, чорна
- Готово до відправки
- Код: 64214
607 ₴
540 ₴
Етажерка на колесах вузька 3-х ярусне Trento BA5013S-3
Особливість етажерки полягає в її вузькій триярусною конструкції на колесах, яку легко збирати і розбирати. Не займає багато місця і може розташовуватися між меблями, за дверима, під столом.
Полиці з високими бортами, що забезпечують надійне переміщення Ваших речей, не дозволяючи їм випасти з етажерки. А завдяки колесам її легко пересувати в потрібне місце.
Ідеально підходить для зберігання банок, тюбиків, пляшок і миючих засобів. Може використовуватися як на кухні, у ванній кімнаті, в дитячій, в коморі і навіть в гаражі.

Максимальне навантаження на кожну полицю до 5 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | Етажерка |
| Форма полиці | пряма |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Кількість ярусів (полиць) | 3 |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Ні |
| Кількість ніжок | 4 шт. |
| Основний колір | Чорний |
| Колір покриття | Хром |
| Виробник | Trento |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 130 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | пластик |
| Полиці | пластик |
| Ніжки | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Комплектація коліщатками | 4 шт. |
| Тип етажерки | пряма |
| Кількість ярусів етажерки | 3 |
- Ціна: 540 ₴








