
влевовправо
Відповідна планка для магнитних замків AGB Polaris, Антична бронза
- В наявності
- Код: 39877
209 ₴
+380 (95) 174-12-37
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відповідна планка для магнитних замків AGB Polaris
Вироблена з якісного полімера.
Вибор кольору співпадає з кольоровою політрою замків
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGB |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Колір замку | Сірий |
| Загальні | |
| Висота | 15 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 59 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Антична бронза |
- Ціна: 209 ₴



