
Полка для ванної кімнати Trento прямокутна одинарна нержавіюча сталь
- Готово до відправки
- Код: 60981
525 ₴

Полиця прямокутна одинарна Trentо хром полірована.
Не відмовляйте собі в комфорті з компанією Trento — італійським виробником високоякісних аксесуарів для ванної кімнати та санвузла.
Ванна кімната — це особливе місце в будинку, де ми починаємо і закінчуємо свій день.
Це місце чистоти та максимального комфорту, саме тому так важливо продумати все до дрібниць.
З поличкою Trento всі гігієнічні предмети надійно зберігатимуться в одному місці та завжди будуть під рукою в потрібний момент.
Лаконічний дизайн і хромоване забарвлення ідеально впишуться в будь-яке інтер'єрне рішення
Виготовлена з надійної нержавіючої сталі та покрита сяючим полірованим хромом, вона абсолютно не боїться вологи та корозії., даючи змогу слугувати довго та надійно в місцях із підвищеною вологістю повітря.

А потовщині стінки полиці не дають деформуватись під вагою предметів.
Полка для ванної кімнати Trento прямокутна одинарна нерж., хром виготовлена з отвірами для стока води.

Монтаж на дюбелі простий і не вимагає особливих навичок.
Це чудовий функціональний аксесуар для ванної кімнати сучасної італійської якості та дизайну!
Розмір:
33*120*248 мм.
Міжцентрова відстань 170 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця |
| Форма полиці | пряма |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Ні |
| Настінне кріплення | Так |
| Основний колір | Хромований |
| Колір покриття | Хром |
| Виробник | Trento |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 248 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Висота | 33 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | нержавіюча сталь |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Настінний кріплення | Так |
- Ціна: 525 ₴








