
Полиця кутова одинарна Trento нержавіюча сталь чорна
- Готово до відправки
- Код: 60984
600 ₴
+380 (95) 174-12-37
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Поличка-сітка кутова одинарна Trento чорна.
В ній можна зберігати найбільш часто використовувані предмети гігієни у ванній кімнаті. Вона не займе багато місця, тому як встановлюється в кутку ванної кімнати.
Складається з однієї полиці-решітки для надійного зберігання банного приладдя. Зроблена ця поличка із сталі високої якості з покриттям.
Кріпиться до стіни за допомогою дюбелів, що входять в комплект з полицею.
Спеціальне покриття не піддається впливу вологи. З її допомогою Ви легко організуєте простір у ванній кімнаті і додайте всі необхідні косметичні приналежності. За рахунок компактних розмірів, вона не займе багато місця в приміщенні, а сучасний дизайн прикрасить ваш інтер'єр.
Чудова підвісна поличка-решітка у ванну кімнату, санвузол.
30*195*195 мм.
Міжцентрова відстань 70 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця |
| Форма полиці | кутова |
| Форма етажерки | кутова |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Настінне кріплення | Так |
| Основний колір | Чорний |
| Виробник | Trento |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 195 мм |
| Глибина | 195 мм |
| Висота | 30 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | нержавіюча сталь |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Настінний кріплення | Так |
- Ціна: 600 ₴


