Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Полиця-сітка кутова подвійна Trento чорна.
Чудова підвісна поличка-решітка у ванну кімнату, санвузел.
У ній можна зберігати найчастіше використовувані предмети гігієни у ванній кімнаті. Вона не займе багато місця, тому що встановлюється в кутку ванної кімнати.
Складається з двох полиць-решіток для надійного зберігання лазневого приладдя.
Матеріал чорних полиць — сталевий дріт із покриттям.
Кріпиться до стіни за допомогою дюбелів, що входять до комплекту з полицею.
Спеціальне покриття не схильне до впливу вологи. З її допомогою Ви легко організуєте простір у ванній кімнаті та розмістите все необхідне косметичне приладдя. Завдяки компактним розмірам вона не займе багато місця в приміщенні, а сучасний дизайн підійде у ваш інтер'єр.
200*200*370 мм.
Міжцентрова відстань 230 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця |
| Форма полиці | кутова |
| Форма етажерки | кутова |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Кількість ярусів (полиць) | 2 |
| Настінне кріплення | Так |
| Основний колір | Чорний |
| Виробник | Trento |
| Країна виробник | Італія |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Висота | 370 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | сталь з покриттям |
| Кріплення до стіни | дюбелі |
- Ціна: 758 ₴



