
Полиця кутова подвійна Trento SS304 чорна,нержавійка
- Готово до відправки
- Код: 60439
2 856 ₴

Полиця кутова подвійна Trento SS304 чорна.
Чудова підвісна поличка-решітка у ванну кімнату.
У ній можна зберігати найчастіше використовувані предмети гігієни у ванній кімнаті. Вона не займе багато місця, тому що встановлюється в кутку ванної кімнати.
Складається з подвійної полиці-решітки для надійного зберігання лазневого приладдя. Зроблена ця поличка з неіржавкої сталі високої якості з чорним покриттям, для більшої міцності, надійності та довговічності.
Кріпиться до стіни за допомогою дюбелів, що входять до комплекту з полицею.
Спеціальне покриття не схильне до впливу вологи. З її допомогою Ви легко організуєте простір у ванній кімнаті та розмістите все необхідне косметичне приладдя.
Завдяки дизайну легко зробить ваш інтер'єр цікавим та унікальним.
Це чудовий функціональний аксесуар для ванної кімнати сучасної італійської якості та дизайну!
Висота 345 мм
Ширина 225 мм
Глибина 225 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця |
| Форма полиці | кутова радіусна |
| Форма етажерки | кутова |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Кількість ярусів (полиць) | 2 |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Ні |
| Настінне кріплення | Так |
| Основний колір | Чорний |
| Виробник | Trento |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 225 мм |
| Глибина | 225 мм |
| Висота | 345 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | нержавіюча сталь |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
- Ціна: 2 856 ₴


