
Полиця кутова одинарна Trento SS304нержавійка чорна.
- В наявності
- Код: 60437
1 414 ₴

Полочка-сітка кутова одинарна Trento SS304 чорна.
Чудова підвісна поличка-решітка у ванну кімнату.
У ній можна зберігати найчастіше використовувані предмети гігієни у ванній кімнаті. Вона не займе багато місця, тому що встановлюється в кутку ванної кімнати.
Складається з однієї полиці-решітки для надійного зберігання лазневого приладдя. Зроблена ця поличка з неіржавкої сталі високої якості з чорним покриттям, для більшої міцності, надійності та довговічності.
Кріпиться до стіни за допомогою дюбелів, що входять до комплекту з полицею.
Спеціальне покриття не схильне до впливу вологи. З її допомогою Ви легко організуєте простір у ванній кімнаті та розмістите все необхідне косметичне приладдя.
Завдяки дизайну легко зробить ваш інтер'єр цікавим та унікальним.
Це чудовий функціональний аксесуар для ванної кімнати сучасної італійської якості та дизайну!
55*225*225 мм.
Міжцентрова відстань 94 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця |
| Форма полиці | кутова |
| Форма етажерки | кутова |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Настінне кріплення | Так |
| Основний колір | Чорний |
| Виробник | Trento |
| Країна виробник | Італія |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 225 мм |
| Глибина | 225 мм |
| Висота | 55 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | нержавіюча сталь |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Кріплення до стіни | дюбелі |
- Ціна: 1 414 ₴


