
Полиця-прямокутна сітка подвійна Trento SS304 чорна,нержавійка
- Готово до відправки
- Код: 60436
2 852 ₴

Поличка прямокутна подвійна Trento SS304 чорна.
Не відмовляйте собі в комфорті з компанією Trento - італійським виробником високоякісних аксесуарів для ванної кімнати і санвузла.
Ванна кімната - це особливе місце в будинку, де ми починаємо і закінчуємо свій день. Це місце чистоти і максимального комфорту, саме тому так важливо продумати все до дрібниць.
З поличкою Trento всі гігієнічні приналежності будуть надійно зберігатися в одному місці і бути завжди під рукою в потрібний момент.
Модель виготовлена із нержавіючої сталі з чорним покриттям, для більшої міцності, надійності і довговічності. Полку виконана у вигляді сітки.
Монтаж на дюбелі простий і не вимагає особливих навичок.
Завдяки дизайну легко зробить ваш інтер'єр цікавим і унікальним.
Це відмінний функціональний аксесуар для ванної кімнати сучасного італійського якості і дизайну!.
Висота 270 мм,
Ширина 130 мм
Глибина 345 мм
Міжцентрова відстань 188 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця |
| Форма полиці | пряма |
| Форма етажерки | пряма |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Кількість ярусів (полиць) | 2 |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Ні |
| Настінне кріплення | Так |
| Основний колір | Чорний |
| Виробник | Trento |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 270 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Висота | 345 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | нержавіюча сталь |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
- Ціна: 2 852 ₴


