
Полиця прямокутна одинарна Trento SS304 чорна
- Готово до відправки
- Код: 60435
1 411 ₴

Пілочка-сітка прямоуголмова одинарна Trento SS304 чорна.
Не відмовляйте собі в комфорті з компанією Trento — італійським виробником високоякісних аксесуарів для ванної кімнати та санвузла.
Ванна кімната — це особливе місце в домі, де ми починаємо та закінчуємо свій день. Це місце чистоти та максимального комфорту, саме тому так важливо продумати все до дрібниць.
З поличкою Trento всі гігієнічні предмети надійно зберігатимуться в одному місці та завжди будуть під рукою в потрібний момент.
Модель виготовлена з неіржавкої сталі з чорним покриттям, для більшої міцності, надійності та довговічності. Поличка виготовлена у формі сітки.
Монтаж на дюбелі простий і не вимагає особливих навичок.
Завдяки дизайну легко зробить ваш інтер'єр цікавим та унікальним.
Це чудовий функціональний аксесуар для ванної кімнати сучасної італійської якості та дизайну!
Висота 55 мм
Ширина 130 мм
Глибина 270 мм
Міжцентрова відстань 186 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця |
| Форма полиці | пряма |
| Форма етажерки | пряма |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Ні |
| Настінне кріплення | Так |
| Основний колір | Чорний |
| Виробник | Trento |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 270 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Висота | 55 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | нержавіюча сталь |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
- Ціна: 1 411 ₴


