Новинка

Полиця для рушників Trento SS304 чорна
- Готово до відправки
- Код: 60434
1 770 ₴
+380 (95) 174-12-37
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Пілочка для рушників Trento SS304 чорна.
Ванна кімната — це особливе місце в будинку, де ми починаємо і закінчуємо свій день. Це місце чистоти та максимального комфорту, саме тому так важливо продумати все до дрібниць.
Виготовлена поличка з неіржавкої сталі з чорним покриттям для більшої міцності, надійності та довговічності.
Це чудовий багатофункційний аксесуар для ванної кімнати.
Завдяки дизайну легко зробить ваш інтер'єр цікавим та унікальним.
Монтаж на дюбелі простий і не вимагає особливих навичок.
Висота 118 мм
Ширина 235 мм
Глибина 610 мм
Міжцентрова відстань 560 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trento |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Італія |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Ні |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Настінне кріплення | Так |
| Форма полиці | пряма |
| Форма етажерки | пряма |
| Тип меблів | полиця |
| Основний колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 118 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Глибина | 610 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | нержавіюча сталь |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Вологостійкість | Так |
- Ціна: 1 770 ₴


