
Дозатор рідкого мила Trento 1л чорний матовий
- Готово до відправки
- Код: 60445
850 ₴

Дозатор рідкого мила підвісний Trento 1 л чорний матовий.
Чистота рук, перший крок до здоров'я, дозатор рідкого мила Trento, вдалий гарантує вибір:
- Довговічність – нержавіюча сталь не боїться корозії, міцна і надійна;
- Стиль – мінімалістичний дизайн і колір доповнить будь-який інтер'єр;
- Місткість – об'єм резервуара 1000 мл;
- Зручність – датчик наповнюваності забезпечує контроль безперебійного функціонування аксесуара.
- Тип - підвісна
- Насосне пристрій - помпа;
- Вертикальний;
Дозатор рідкого мила Trento – на сторожі чистоти і гігієни.
Надійний диспенсер з нержавіючої сталі, призначений для використання рідкого мила в громадських місцях, а також в домашніх умовах.
Має прозоре віконце для спостереження за рівнем рідкого мила в дозаторі.
В комплект поставки дозатора рідкого мила входить: дозатор c матовою обробкою в картонній упаковці, кріплення до стіни, шурупи.
90*122*202 мм.
Міжцентрова відстань 30 мм.
Великій вибір диспенсерів та дозаторів рідкого милу на нашому сайті
https://spk-dveri.com.ua/ua/g126313630-dozatory-zhidkogo-myla| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trento |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення диспенсера | Для рідкого мила |
| Вид диспенсера | Професійний |
| Колір | Чорний |
| Поверхня | Матова |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал виготовлення | Нержавіючий метал |
| Тип управління | Натискне |
| Спосіб відкривання замку | Кнопкою |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 см |
| Ширина | 12 см |
| Глибина | 9 см |
| Об`єм | 1000 мл |
- Ціна: 850 ₴







