
влевовправо
Дозатор для рідкого мила Trento 0.5 л чорний матовий
- Готово до відправки
- Код: 60443
672 ₴
+380 (95) 174-12-37
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Дозатор рідкого мила підвісний Trento 0,5 л чорний матовий.
Чистота рук, перший крок до здоров'я, дозатор рідкого мила Trento, вдалий гарантує вибір:
- Довговічність – нержавіюча сталь не боїться корозії, міцна і надійна;
- Стиль – мінімалістичний дизайн і колір доповнить будь-який інтер'єр;
- Місткість – об'єм резервуара 500 мл;
- Зручність – датчик наповнюваності забезпечує контроль безперебійного функціонування аксесуара.
- Тип - підвісна
- Насосне пристрій - помпа;
- Вертикальний;
Дозатор рідкого мила Trento – на сторожі чистоти і гігієни.
Надійний дозатор з нержавіючої сталі, призначений для використання рідкого мила в громадських місцях, а також в домашніх умовах.
Має прозоре віконце для спостереження за рівнем рідкого мила в дозаторі.
В комплект поставки дозатора рідкого мила входить: дозатор c матовою обробкою в картонній упаковці, кріплення до стіни, шурупи.
80*97*152 мм.
Міжцентрова відстань 30 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trento |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення диспенсера | Для рідкого мила |
| Вид диспенсера | Професійний |
| Колір | Чорний |
| Поверхня | Матова |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал виготовлення | Нержавіючий метал |
| Тип управління | Механічне |
| Спосіб відкривання замку | Кнопкою |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 15 см |
| Ширина | 10 см |
| Глибина | 9 см |
| Об`єм | 500 мл |
- Ціна: 672 ₴







