
Дозатор для рідкого мила сенсорний Trento 1200 мл білий/тонований.
Настінний сенсорний диспенсер — це автоматичний дозатор рідкого мила, безконтактний, немає потреби ні на що натискати, а варто тільки піднести руки до до дозатора, високочутливий інфрачервоний сенсор.
Сенсорний диспенсер призначений як для домашнього використання, так і комерційного.
, економно та гігієнічно подає мийний засіб, кришка дозатора закривається на ключ, що перешкоджає потраплянню в ємність із милом сторонніх предметів, прозорий корпус дає можливість контролювати кількість рідини, що залишилася в диспенсері.
Дизайн дозатора рідкого мила Trento універсальний і добре поєднуватиметься з іншими аксесуарами у ванній кімнаті.
Матеріал: АВS пластик.
Комплектація
- Дозатор
- Ключ — 2 шт.
- Кріпильний набір, кріпильна планка.
100*135*240 мм.
Міжцентрова відстань — 130 мм.
Поради щодо догляду
Прагніть тримати дозатор чистим. Перед зміною рідкого мила в дозаторі, його необхідно начисто вимити, прочистити помпу. Во вологий дозатор не рекомендовано наливати рідке мило
Великій вибір дозаторів рідкого милу на нашому сайті
https://spk-dveri.com.ua/ua/g126313630-dozatory-zhidkogo-myla
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trento |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення диспенсера | Для рідкого мила |
| Вид диспенсера | Професійний |
| Колір | Білий |
| Поверхня | Глянцевий/матовий |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип управління | Сенсорне |
| Особливості | Оглядове віконце |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 24 см |
| Ширина | 13 см |
| Глибина | 10 см |
| Об`єм | 1200 мл |
- Ціна: 847 ₴



