-12%Йржик для унітаза Trento Bene білий
- В наявності
- Код: 59116
655 ₴
576,40 ₴

Йржик для унітаза Trento Bene біліей.
Йржик для унітаза Trento Bene у Процес експлуатації не деформується і не втрачає гідного вигляду з часом.
Зроблено З доломіту вона має високу якість, надійність і довговічність.
Класичний білий колір, висячений простотою і оригінальністю роблять цей аксесуар незамінною деталь в будь-якому інтер'єрі.
Комплектується синтетичним ершиком і матовою колбою.
Дизайн йоршика для унітазу продуманий до дрібниць, він володіє унікальним дизайном і буде добре виділятися серед інших аксесуарів ванної кімнати.
Комплектація:
• Колба
• Щітка з рукояткою.
95*95*355м
Великий вибір йоржиків на нашому сайті
| Основні | |
|---|---|
| Тип ершика | Підлоговий |
| Наявність кришки | Ні |
| Матеріал ручки | метал |
| Матеріал підставки | Полістоун |
| Ширина підставки | 95 мм |
| Висота підставки | 95 мм |
| Загальна висота | 355 мм |
| Колір | Білий |
| Колір покриття | Хром |
| Виробник | Trento |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 576,40 ₴



