
Дозатор для рідкого мила Arino Black Mood чорний
- Готово до відправки
- Код: 58195
269 ₴

Дозатор для рідкого мила Arino Black Mood чорний.
Дозатор для рідкого мила Black Mood В процесі експлуатації не деформується і не втрачає гідного зовнішнього вигляду з часом.
Виготовлений з пластику високої якості. Ви наповнений чорним кольором. Поможе завершити декорування вашої ванної кімнати, а також додасть максимум комфорту і функціональності.
Помпа дозатора має плавний хід і при використанні роздає рідке мило рівними порціями, не переймаючи його після натиску.
Аксессуар має класичну прямокутну форму, підійде для вашої ванної кімнати, бо вона красива і удобрана. Завдяки цьому дозатору Ви і ваші діти з радістю мийте руки.
Також можна використовувати креми для розчавлення рук, кремів для засмаги, дезінфекції масел для тіла, лосьйонів, гелей для душу, дезінфекційних засобів.
76*97*130 мм.
Великій вибір дозаторів рідкого милу на нашому сайті
https://spk-dveri.com.ua/ua/g126313426-nastolnye-dozatory-dlya
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arino |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення диспенсера | Для рідкого мила |
| Вид диспенсера | Побутової |
| Колір | Чорний |
| Поверхня | Глянцевий/матовий |
| Тип диспенсера | Настільний |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип управління | Натискне |
| Колір покриття | Хром |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 13 см |
| Ширина | 10 см |
| Глибина | 7 см |
| Об`єм | 250 мл |
- Ціна: 269 ₴



