
Дозатор рідкого мила Trento 400 мл хром/чорний.
Настінний дозатор для рідкого мила 0,4 л. Виконаний з високоякісної пластмаси в чорному покритті з прозорою вставкою, через яку дуже зручно видно рівень миючого засобу в дозаторі.
Дозатор рідкого мила досить простий в установці і обслуговуванні. У комплекті з ним Ви також отримаєте набір для монтажу.
Відмінний вибір сучасного дизайну і високої якості.
Дизайн дозатора рідкого мила Trento універсальний і буде добре поєднуватися з іншими аксесуарами у ванній кімнаті.
65*85*215 мм.
Міжцентрова відстань 140 мм.
Комплектація
• Дозатор
• Кріпильний набір
Поради по догляду
Намагайтеся тримати дозатор чистим. Перед зміною рідкого мила дозатор, його необхідно начисто вимити, прочистити помпу. У вологий дозатор не рекомендовано наливати рідке мило.
Великій вибір дозаторів рідкого милу на нашому сайті
https://spk-dveri.com.ua/ua/g126313630-dozatory-zhidkogo-myla
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trento |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення диспенсера | Для рідкого мила |
| Вид диспенсера | Побутової |
| Колір | Сріблястий |
| Поверхня | Глянцевий/матовий |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип управління | Натискне |
| Колір покриття | Хром |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 21 см |
| Ширина | 6 см |
| Глибина | 8 см |
| Об`єм | 400 мл |
- Ціна: 556 ₴



