
Відро з педаллю Trento Slow Motion 3 л хром поліроване
- В наявності
- Код: 51611
500 ₴

Відро з педаллю Trento Slow Motion 3 л хром поліроване.
Виготовлено з високоякісної неіржавкої сталі. Має класичну форму. Відро обладнане металевою педаллю для відкривання кришки та внутрішньою додатковою пластиковою ємністю з ручкою. Нижня основа відра має гумове ущільнення. Завдяки ефекту Slow Motion кришка відра закривається плавно й безшумно.
Дизайн відра для сміття з педаллю Trento універсальний і добре поєднуватиметься з іншими аксесуарами у ванній кімнаті.
170*230*260
Комплектація
• Відро з педаллю
• Кришка
• Внутрішнє відро
Поради щодо догляду.
Внутрішнє пластикове відро рекомендується обробляти дезінфікувальними побутовими засобами раз на тиждень. Саме відро не рідше ніж раз на місяць.
| Основні | |
|---|---|
| Тип сміттєвого відра | З педаллю |
| Форма | Циліндрична |
| Об`єм | 3 л |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 170 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Висота | 260 мм |
| Виробник | Trento |
| Країна виробник | Китай |
| Вид кошика | Для сміття |
| Тип кошика | Закритий (з кришкою) |
| Знімна кришка | Ні |
| Наявність педалі | Так |
| Тип встановлення | Підлогова |
- Ціна: 500 ₴


