
Відро для сміття Trento подвійне з функцією Soft Close 12 + 12 літрів
- Готово до відправки
- Код: 58505
2 190 ₴

Відро для сміття сортувальне з кришкою і педаллю з функцією Soft Close 12 + 12 літрів.
Відро для сортування сміття має стильний зовнішній вигляд, це дає змогу розміщувати його в сучасному просторі. Тепер розділення відходів не створюватиме незручностей.
Ведро в процесі експлуатації не деформується й не втрачає гідний зовнішній вигляд із часом, позаяк виготовлене з високоякісної неіржавкої сталі та абс-пластику, який вирізняється міцністю та стійкістю до впливу зовнішніх чинників.
Нижня основа відра має гумове ущільнення. Завдяки ефекту Slow Motion/Close кришка відра закривається плавно й безшумно.
Це необхідний аксесуар підійде для Вашого будинку, адже він лаконічний і компактний.
Зручна педаль для відкриття кришки забезпечує зручність в експлуатації. Кришка з натискною частиною для відкривання щільно прилягає до відра. Чудова фіксація для сміттєвих пакетів спростить експлуатацію Призначена для домашнього та громадського користування.
320*370*500 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Тип сміттєвого відра | З педаллю |
| Форма | Прямокутна |
| Об`єм | 24 л |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 320 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Висота | 500 мм |
| Виробник | Trento |
| Країна виробник | Китай |
| Вид кошика | Для сміття |
| Тип кошика | Закритий (з кришкою) |
| Знімна кришка | Ні |
| Наявність педалі | Так |
| Тип встановлення | Підлогова |
- Ціна: 2 190 ₴



