
влевовправо
Фен настінний Trento FL-2101 потужність 1300W білий
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 51840
1 219 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 174-12-37
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Настінний фен Trento FL-2101 потужність 1300W білий.
Фен настінний - компактний і потужний, відмінно підійде для готельних номерів, басейнів, спортзалів, санаторіїв та ін. Високоякісні матеріали забезпечують довгий термін експлуатації
| 100*183*210 мм. |
Комплектація:
- Фен
- Корпус підставки фена
- Кріплення
- Інструкція
- Гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trento |
| Тип | Фен |
| Потужність фена | 1300 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Кількість температурних режимів | 1 |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 29 мм |
| Ширина | 17 мм |
- Ціна: 1 219 ₴



