-11%влевовправо
Сушарка для посуду MVM з піддоном DR-04 пластикова
- Готово до відправки
- Код: DR-04
350 ₴
311,50 ₴
+380 (95) 174-12-37
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зручне та практичне сушіння для посуду MVM з піддоном.
Сушарка обладнана зручним піддоном, це забезпечує рівномірне стікання води.
Невеликі бортики дають змогу утримувати вологу та зайві краплі не потрапляють на робочу поверхню.
Також підходить для просушування фруктів або овочів.
Дуже зручна та проста в експлуатації річ.
Розмір: 388х245х20 мм

Аксесуар виготовлений із високоякісного поліпропілену, який вирізняється стійкістю до впливу зовнішніх чинників.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | МВМ |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сушіння | Настільна |
| Кількість рівнів сушіння | Один |
| Матеріал | Пластик |
| Наявність піддону | Так |
| Матеріал піддону | Пластик |
| Довжина | 388 мм |
| Ширина | 245 мм |
| Висота | 20 мм |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 311,50 ₴







