
Дозатор для мила Trento 0.6 л білий.
Настінний дозатор для рідкого мила 0,6 л. Виконаний з високоякісної пластмаси білого кольору з прозорою вставкою, через яку дуже зручно видно рівень миючого засобу в дозаторі.
Дозатор рідкого мила досить простий в установці і обслуговуванні. У комплекті з ним Ви також отримаєте набір для монтажу. Відмінний вибір сучасного дизайну і високої якості.
Дизайн дозатора рідкого мила Trento універсальний і буде добре поєднуватися з іншими аксесуарами у ванній кімнаті.
Комплектація
• Дозатор
• Кріпильний набір
Поради по догляду
Намагайтеся тримати дозатор чистим. Перед зміною рідкого мила дозатор, його необхідно начисто вимити, прочистити помпу. У вологий дозатор не рекомендовано наливати рідке мило
Великій вибір дозаторів рідкого милу на нашому сайті
https://spk-dveri.com.ua/ua/g126313630-dozatory-zhidkogo-myla
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trento |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення диспенсера | Для рідкого мила й мила-піни |
| Вид диспенсера | Побутової |
| Колір | Білий |
| Поверхня | Глянцевий/матовий |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип управління | Натискне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 23 см |
| Ширина | 7 см |
| Глибина | 13 см |
| Об`єм | 600 мл |
- Ціна: 528 ₴



