-11%Діспенсер для складаних паперових рушників Trento білий/полірований хром
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 49118
1 766 ₴
1 572 ₴
Показати оптові ціни
Роздавальник складаних паперових рушників Trento білий/полірований хром.
Являє собою прямокутний пластиковий короб місткістю 250-300 аркушів. Призначений для поштучної видачі рушників, що забезпечує вимоги гігієни в громадських вбиральнях. Замок на передній дверцятах обмежує доступ до наповнення. Легкість монтажу дає можливість зробити його самостійно. Універсальний дизайн і класичний білий колір з хромованими вставками ідеально впишеться в будь яке інтер'єрне рішення. Буде гармонійно виглядати в поєднанні з аксесуарами, виконаними в тому ж стилі.
95*270*300
Дизайн роздавальника складаних паперових рушників Trento універсальний і буде добре поєднуватися з іншими аксесуарами у ванній кімнаті.
Комплектація
• Корпус роздавальника
• Монтажна планка до стіни
• Кріпильний набір
• Ключ
Великій вибір диспенсерів на нашому сайті
https://spk-dveri.com.ua/ua/g89875816-dispensery-razdatchiki-dlya
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trento |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення диспенсера | Для паперових рушників, серветок |
| Вид диспенсера | Побутової |
| Колір | Білий |
| Поверхня | Глянцевий/матовий |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал виготовлення | Пластик, Метал |
| Тип управління | Механічне |
| Спосіб відкривання замку | Ключем |
| Колір покриття | Сатин |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 см |
| Ширина | 27 см |
| Глибина | 10 см |
- Ціна: 1 572 ₴







