-11%Роздавальник складаних паперових рушників Arino біло-синій
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 5035
993 ₴
884 ₴
Показати оптові ціни
Роздавальник складаних паперових рушників Arino.
Виготовлений з АВС - пластика. Він акуратно зібраний. Передня кришка роздавальника прозора, що дозволяє легко контролювати рівень наявності паперових рушників. Доступ до рушникам обмежений, роздавальник закривається на ключ. Монтаж роздавальника не вимагає спеціальних навичок. Місткість 250-300 аркушів.
Призначений для паперових рушників Z-складання.
130*260*262 мм.
Дизайн роздавальника складаних паперових рушників Arino універсальний і буде добре поєднуватися з іншими аксесуарами у ванній кімнаті.
Комплектація
• Корпус роздавальника
• Монтажна планка до стіни
• Кріпильний набір
• Ключ
Великій вибір диспенсерів на нашому сайті
https://spk-dveri.com.ua/ua/g89875816-dispensery-razdatchiki-dlya
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arino |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення диспенсера | Для паперових рушників, серветок |
| Вид диспенсера | Професійний |
| Колір | Синій |
| Поверхня | Глянцевий/матовий |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип управління | Механічне |
| Спосіб відкривання замку | Ключем |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 26 см |
| Ширина | 26 см |
| Глибина | 13 см |
- Ціна: 884 ₴




