-11%Роздавальник складаних паперових рушників Trento полірована нержавіюча сталь
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 10541
2 075 ₴
1 847 ₴
Показати оптові ціни
Роздавальник складаних паперових рушників Trento полірована нержавіюча сталь
Виготовлений з полірованого нержавіючого металу. Він акуратно зібраний. На лицьовій стороні роздавальника передбачено віконце контролю рівня наявності паперових рушників. Кришка закривається на ключ. Метал роздавальника не боїться агресивних миючих засобів, хімічного і механічного впливу. Монтаж роздавальника не вимагає спеціальних навичок. Місткість 250-300 аркушів.
103*270*275
Дизайн роздавальника складаних паперових рушників Trento універсальний і буде добре поєднуватися з іншими аксесуарами у ванній кімнаті.
Комплектація
• Корпус роздавальника
• Монтажна планка до стіни
• Кріпильний набір
• Ключ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trento |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення диспенсера | Для паперових рушників, серветок |
| Вид диспенсера | Професійний |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Поверхня | Глянцевий/матовий |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал виготовлення | Нержавіючий метал |
| Тип управління | Механічне |
| Спосіб відкривання замку | Ключем |
| Колір покриття | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 27 см |
| Ширина | 27 см |
| Глибина | 10 см |
- Ціна: 1 847 ₴



