
влевовправо
Настінний фен Trento 1200W потужність білий
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 29625
1 898 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 174-12-37
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Настінний фен Trento 1200W потужність білий.
це компактний фен, призначений для сушіння волосся. Встановлюється у ванних і туалетних кімнатах, а також кімнатах басейнів, спортзалів, готелів та приватних будинків. Функціональний і надійний, він має універсальний дизайн і виготовлений з міцного АВС-пластика.
|
100*180*245 |
Комплектація:
-
Фен зі шнуром
-
Корпус підставки фена
-
Монтажна планка та кріпильний набір
-
Інструкція
-
Гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trento |
| Тип | Фен |
| Потужність фена | 1200 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Форма | Асиметрична |
| Тип управління | Механічне |
| Розміщення | Настінне |
| Матеріал корпусу | абс пластик |
| Включення | кнопкове |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 29 мм |
| Ширина | 17 мм |
- Ціна: 1 898 ₴




