-11%Тримач для туалетного паперу Trento Planet хром
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 55316
660 ₴
587,40 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 174-12-37
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тримач для туалетного паперу
Тримач для туалетного паперу Trento Planet ідеальне доповнення до будь-якого інтер'єрного рішення ванної кімнати.
Він вироблен з високоякісної сталі з захисним покриттям, завдяки чому не піддається впливові вологи.
Компактний розмір дозволяє помістити його в будь-якому зручному місці.
Простий монтаж не потребує спеціальних навичок.
Буде гармонійно дивитисяся з аксесуарами, виконані в тому ж стилі.
52*70*177 мм.
Великій вибір тримачей та роздатчиків для туалетного паперу на нашому сайті
https://spk-dveri.com.ua/ua/g89875816-dispensery-razdatchiki-dlya
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Тримач для туалетного паперу |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Розміщення рулону | Горизонтальне |
| Місткість рулонов | 1 |
| Наявність кришки | Ні |
| Колір покриття | Хром |
| Ширина | 52 мм |
| Довжина | 177 мм |
| Висота | 70 мм |
| Виробник | Trento |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 587,40 ₴


