Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Trento Scirocco Йоржик для унітаза підвісний, подвійне кріплення.
Йоржик підвісний Trento Scirocco виготовлений із високоякісної неіржавкої сталі.
Стійке гальванічне покриття не піддається впливу вологи та корозії, що забезпечує його надійність і довговічність.
До комплекту входить металева щітка з металевою ручкою.
Йоржик підвісний, подвійне кріплення на дюбелях.
Міжцентрова відстань 30 мм.
Йоржик для унітаза Trento Scirocco процесі експлуатації не деформується й не втрачає гідний зовнішній вигляд із часом.
Це витончений аксесуар Серія Scirocco підійде для Вашої ванної кімнати, адже він гарний і зручний у прибиранні.
93*110*375 мм
Великий вибір йоржиків на нашому сайті
| Основні | |
|---|---|
| Тип ершика | Настінний |
| Наявність кришки | Ні |
| Матеріал ручки | метал |
| Матеріал підставки | метал, Пластик |
| Ширина підставки | 110 мм |
| Висота підставки | 93 мм |
| Загальна висота | 375 мм |
| Колір | Сріблястий |
| Колір покриття | Нержавіюча сталь |
| Виробник | Trento |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 842 ₴




