
влевовправо
Дозатор жидкого мыла Trento 0.5л хром полированый
- В наявності
- Код: 10438
600 ₴
+380 (95) 174-12-37
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Дозатор рідкого мила підвісний Trento 0,5 л (полірований хром)
Надійний дозатор з нержавіючої сталі, призначений для використання рідкого мила в громадських місцях, а також у домашніх умовах.
Має прозоре віконце для спостереження за рівнем рідкого мила в дозаторі.
154*101*90 мм.
Додаткові параметри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trento |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення диспенсера | Для рідкого мила |
| Вид диспенсера | Професійний |
| Колір | Хром |
| Поверхня | Глянцева |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал виготовлення | Пластик, Нержавіючий метал, Метал |
| Тип управління | Натискне |
| Спосіб відкривання замку | Кнопкою |
| Колір покриття | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 15 см |
| Ширина | 10 см |
| Глибина | 9 см |
| Об`єм | 500 мл |
- Ціна: 600 ₴



