
Дозатор рідкого мила Trento 1.2 л хром полірований
- Готово до відправки
- Код: 5774
775 ₴

Дозатор рідкого мила Trento хром полірований 1.2 л
Виготовлений з нержавіючого полірованого металу. Помпа дозатора має, плавний хід і при використанні роздає рідке мило рівними порціями, не переливаючи його після натиску. Механізм дозатора надійний і при правильному використанні термін його експлуатації значно збільшиться.
Для контролю рідкого мила передбачено прозоре віконце рівня рідини.
Дозатор рідкого мила TRENTO може також використовуватися і для роздачі кремів для рук, кремів для засмаги, зволожуючих масел для тіла, лосьйонів, гелів для душу, дезінфікуючих засобів.
Дизайн дозатора рідкого мила TRENTO універсальний і буде добре поєднуватися з іншими аксесуарами у ванній кімнаті.
95*126*210
Комплектація
• Дозатор
• Кріплення
Поради по догляду
Намагайтеся тримати дозатор чистим. Перед зміною рідкого мила дозатор, його необхідно начисто вимити, прочистити помпу. У вологий дозатор не рекомендовано наливати рідке мило.
Великій вибір дозаторів рідкого милу на нашому сайті
https://spk-dveri.com.ua/ua/g126313630-dozatory-zhidkogo-myla
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trento |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Сріблястий |
| Поверхня | Глянцева |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал виготовлення | Нержавіючий метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 21 см |
| Ширина | 12 см |
| Глибина | 10 см |
| Об`єм | 1200 мл |
- Ціна: 775 ₴







