
Автоматична сушарка для рук Trento FL-2009 1000W біла
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 51839
1 898 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 174-12-37
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Автоматична сушарка для рук Trento FL-2009 стане незамінним помічником при забезпеченні гігієни в громадських (офісах, торгових центрах, ресторанах, спортклубах) і домашніх вбиралень.
Вона зроблена з ударопрочного пластику, що гарантує надійність і довговічність експлуатації.
Компактний розмір не потребує багато місця для розміщення.
Антивандальний корпус,
Автоматичний вимикач
Інфрачервоний датчик автоматично включає сушарку при піднесенні до неї рук на відстані 50 – 200 мм.
Простота монтажу не вимагає спеціальних навичок.
140*153*223
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trento |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Форма | Асиметрична |
| Колір | Білий |
| Швидкість повітряного потоку | 1.6 км/год |
| Температура потоку повітря | 54 град. |
| Потужність | 1800 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 14 см |
| Висота | 15 см |
- Ціна: 1 898 ₴


