
Автоматична сушарка для рук Trento 10437,біла
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 10437
2 340 ₴
Показати оптові ціни
Автоматична сушарка для рук Trento виготовлена з ударостійкого пластику.
Вона досить компактна, що дозволить розмістити її навіть в невеликому приміщенні.
Для автоматичного включення і виключення сушарка обладнана інфрачервоним датчиком, відстань дії датчика 50-200 мм
Швидкість повітряного потоку 13,1 м/с, температура повітря 48-54°С дозволяє делікатно проводити сушку рук не пересушуючи шкіру.
Потужність 1800 W. Сушарка проста у використанні, монтаж не вимагає спеціальних навичок.
Дизайн автоматичної сушарки для рук Trento універсальний і буде добре поєднуватися з іншими аксесуарами у ванній кімнаті.
Комплектація
• Сушарка
• Монтажна планка до стіни
• Кріпильний набір
• Мережний шнур з вилкою
• Инструкциии
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trento |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Форма | Асиметрична |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Поверхня | Глянцевий/матовий |
| Колір | Білий |
| Швидкість повітряного потоку | 1.3 км/год |
| Температура потоку повітря | 54 град. |
| Потужність | 1800 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 25 см |
| Висота | 23 см |
- Ціна: 2 340 ₴





