
Полиця кутова для ванної кімнати Trento Angolare хром полірований/пластик
- Готово до відправки
- Код: 29598
520 ₴
+380 (95) 174-12-37
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Полиця кутова для ванної кімнати Trento Angolare, хром полірована
Пілочка Trento виготовлена з високоякісних матеріалів. Спеціальне покриття не піддається впливу вологи. З її допомогою Ви легко організуєте простір у ванній кімнаті та розмістите все необхідне косметичне приладдя.
Завдяки компактним розмірам вона не займе багато місця в приміщенні, а універсальний дизайн підійде в будь-який інтер'єр.
Тип — підвісний; кутова; одинарна.
Матеріал — неіржавка сталь, пластик.
Глибина полиці — 185 мм; Висота — 40 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Форма полиці | кутова |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Виробник | Trento |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 185 мм |
| Глибина | 185 мм |
| Висота | 40 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип аксесуара в ванну | комплект |
- Ціна: 520 ₴


