Топ продаж

влевовправо
Автоматична сушарка для рук Trento Passat KW-1091 1650W
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 48620
22 605 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 174-12-37
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Автоматична сушарка для рук Trento Passat двопотокова.
Автоматична сушарка для рук двопотокова Passat KW-1091 Trento Sanitary Ware виготовлена з ударостійкого пластику. Вона досить компактна, що дозволить розмістити її навіть в невеликому приміщенні. Для автоматичного включення і виключення сушарка обладнана інфрачервоним датчиком. Сушіння рук здійснюється 2-ма повітряними потоками зі швидкістю охолодження до 90 м/с. Температура варіюється за допомогою РК дисплея, в межах 20-40°С. Потужність сушарки 1650 W. Все це дозволяє проводити сушку рук протягом 7-9 секунд. Електрична ізоляція КЛАСУ 2. Повітряний потік 158M3/год
Сушарка проста у використанні, монтаж не вимагає спеціальних навичок.
670х300х195 |
Температура повітря 40 (кімнатна температура = 25 )
Номінальна потужність 1650W
Швидкість повітря 90 м/с
Повітряний потік 158M3/год
Час сушіння 7-9с
Датчик Діапазон 1-6см
Рівень захисту IPX1
Електрична ізоляція КЛАС 2
Матеріал-ABS пластик
Шум (на відстані 1 м) 70дБ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trento |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Сенсорне |
| Форма | Асиметрична |
| Колір | Білий |
| Швидкість повітряного потоку | 1.6 км/год |
| Температура потоку повітря | 54 град. |
| Рівень шуму | 70 дБ |
| Потужність | 1800 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 19 см |
| Висота | 30 см |
- Ціна: 22 605 ₴




