
Дозатор для рідкого мило Trento Vintage Silver
- Готово до відправки
- Код: 46289
256 ₴

Trento Vintage Silver дозатор для рідкого мила покриття soft to.
Настільний дозатор рідкого мила, необхідний і часто використаний елемент у кожній ванній кімнаті.
У цьому випадку він ще й надзвичайно гарний, екстравагантний і, що найважливіше, якісний. Колба зроблена з акрила, пофарбована в колір Silver.
Дозатор рідкого мила Trento Vintage зможе гармонійно співставитися з іншими аксесуарами у вашій ванній кімнаті, він точно зробить ваше життя комфортним і простіше.
Дозатор для рідкого мила Trento Vintage Silver в процесі експлуатації не деформується і не втрачає гідної зовнішній вигляд з часом.
Це витончений аксесуар Серія Vintage Silver підійде для вашої ванної кімнати, адже він красивий і удобен. Завдяки цьому дозатору Ви і ваші діти з радістю мийте руки.
73*88*165м
Великій вибір дозаторів рідкого милу на нашому сайті
https://spk-dveri.com.ua/ua/g126313426-nastolnye-dozatory-dlya
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trento |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення диспенсера | Для рідкого мила |
| Вид диспенсера | Побутової |
| Колір | Сріблястий |
| Поверхня | Глянцевий/матовий |
| Тип диспенсера | Настільний |
| Форма | Циліндрична |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип управління | Натискне |
| Колір покриття | Хром |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 16.5 см |
| Ширина | 8.8 см |
| Глибина | 7.3 см |
| Об`єм | 250 мл |
- Ціна: 256 ₴


