
Полиця прямокутна подвійна Trento SS304
- Готово до відправки
- Код: 53610
3 089 ₴
+380 (95) 174-12-37
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Полиця прямокутна подвійна Trento SS304.
Не відмовляйте собі в комфорті з компанією Trento — італійським виробником високоякісних аксесуарів для ванної кімнати та санвузла.
З поличкою Trento SS304 все гігієнічне приладдя надійно зберігатиметься в одному місці та бути завжди під рукою в потрібний момент.
Модель виготовлена з неіржавкої сталі, хромована. Поличка виготовлена у формі сітки.
Чудовий вибір сучасної італійської якості та дизайну!
Висота 128 мм
Ширина 270 мм
Глибина 340 мм
Міжцентр 185 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Форма полиці | пряма |
| Форма етажерки | пряма |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Кількість ярусів (полиць) | 2 |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Ні |
| Виробник | Trento |
| Тип меблів | полиця |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Основний колір | Хромований |
| Колір покриття | Хром |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 270 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Висота | 128 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | нержавіюча сталь |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
- Ціна: 3 089 ₴


