
Автоматична сушарка для рук Trento 1800W неіржавка полірована
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 29623
8 344 ₴
Показати оптові ціни
Автоматична сушарка для рук Trento Sanitary Ware.
Зроблена з високоякісного неіржавкого металу.
Вона досить компактна, що дасть змогу розмістити її навіть у невеликому приміщенні.
Для автоматичного увімкнення та вимкнення сушарка обладнана інфрачервоним датчиком, відстань дії датчика 50-120 мм.
Швидкість повітряного потоку 16 м/с, температура 55 °C, потужність сушарки 1800 W.
Все це дає змогу швидко знімати рук, не пересушуючи шкіру.
Сушарка проста у використанні, монтаж не потребує спеціальних навичок.
Сушарка має антивандальне кріплення до стіни (без спеціального інструменту зняти сушарку неможливо).
Дизайн автоматичної сушарки для рук Trento Sanitary Ware універсальний і добре поєднуватиметься з іншими аксесуарами у ванній кімнаті.
170*295*325
Комплектація
• Корпус сушарки
• Монтажна планка до стіни
• Кріпильний набір
• Мережевий шнур із вилкою
• Інструкції
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trento |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Сенсорне |
| Форма | Асиметрична |
| Поверхня | Глянцева |
| Швидкість повітряного потоку | 1.6 км/год |
| Температура потоку повітря | 54 град. |
| Потужність | 1800 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 17 см |
| Висота | 29 см |
- Ціна: 8 344 ₴


