
Полиця для рушників Trento SS304
- Готово до відправки
- Код: 53608
1 729 ₴
+380 (95) 174-12-37
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Пілочка для рушників Trento SS304.
Виготовлена з неіржавкої сталі з хромованим покриттям для більшої міцності, надійності та довговічності.
Це чудовий багатофункційний аксесуар для ванної кімнати.
Завдяки універсальному дизайну він легко впишеться в будь-який інтер'єр.
Монтаж на дюбелі простий і не вимагає особливих навичок.
Висота 130 мм
Ширина 235 мм
Глибина 625 мм
Міжцентр 575 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця |
| Форма полиці | пряма |
| Форма етажерки | пряма |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Ні |
| Основний колір | Хромований |
| Колір покриття | Хром |
| Виробник | Trento |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 235 мм |
| Глибина | 625 мм |
| Висота | 130 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | нержавіюча сталь |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
- Ціна: 1 729 ₴


